hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • 21 gramů ulozto
  • albert akcční leták
  • pohádky obrázky
  • dividenda česká spořitelna
  • lidl leták starší
  • dnes televizní program
  • erotické povídky verunka
  • skype slunecnice
  • pavel krtek české dráhy kontakt
  • české dráhy, a.s. chomutov
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Dumb překlad

Pavel Hrejsemnou
dumb - překlad do češtiny | slovník slovniky.lingea.cz dumb překlad
dumb adj adjective: Describes a noun or pronoun--for example, "a tall girl," "an interesting book," "a big house." (person: stupid) hloupý, blbý příd (eufemismus) prostoduchý příd : She was too dumb to think of an alternative. Byla příliš hloupá na to, aby uvažovala o jiné možnosti.
Nirvana - Dumb - text, překlad - KaraokeTexty.cz
play dumb v expr verbal expression: Phrase with special meaning functioning as verb--for example, "put their heads together," "come to an end." informal (feign ignorance) dělat blbého : Phil played dumb when his dad asked him if he knew who had broken the window.
dumbness - Angličtino-Čeština Slovník - Glosbe
dumb přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. dumb překlad z …
Nirvana - Rape Me [Lyrics] - YouTube
překlad dumbness ve slovníku angličtino-čeština. en 3 Now they durst not slay them, because of the aoath which their king had made unto Limhi; but they would smite them on their bcheeks, and exercise authority over them; and began to put heavy cburdens upon their backs, and drive them as they would a dumb ass—
Khalid - Young Dumb & Broke - text, překlad - KaraokeTexty.cz
With Reverso you can find the English translation, definition or synonym for dumb son of a bitch and thousands of other words. You can complete the translation of dumb son of a bitch given by the English-Spanish Collins dictionary with other dictionaries such as: Wikipedia, Lexilogos, Larousse dictionary, Le Robert, Oxford, Grévisse
stupid překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník
Překlad opravila Little_Dumb Zajímavosti o písni Hrubý tvar beatlesovského "Dumb" (Hlupák) načrtl Kurt v létě roku 1990, těsně předtím, než kapela podepsala smlouvu s Geffenem a debutovala v pořadu Calvina Johnsona na rozhlasové stanici KAOS na podzim téhož roku.
Anglický slovník: překlad slova dumb
To proto, že se musíme, nechtěla bych říci zbavit se, ale musí se uplatňovat na trh v pozdější fázi, což spíše prodlouží nepříjemné dopady, ale nemůžeme se jí prostě zbavit.
dumb translation French | English-French dictionary | Reverso dumb překlad
I never try to dumb down my language when I talk to my kids. I want them to learn new words. Nikdy se nesnažím zjednodušovat řeč, když mluvím se svými dětmi. Chci, aby se naučily nová slova. > The first version of the movie was difficult to understand. The director had to dumb it down. První verze filmu byla těžká na pochopení.
dumped - český překlad - slovník bab.la
I never try to dumb down my language when I talk to my kids. I want them to learn new words. Nikdy se nesnažím zjednodušovat řeč, když mluvím se svými dětmi. Chci, aby se naučily nová slova. > The first version of the movie was difficult to understand. The director had to dumb it down. První verze filmu byla těžká na pochopení.
Nirvana - Dumb - originální text a český překlad písně
Dumb: Hloupý: Im not like them Nejsem jako oni But I can pretend Ale můžu předstírat The sun is gone Slunce je pryč But I have a light Ale mám světlo
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom