hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • katastralni mapa anglicky
  • děčko
  • ordinace v růžové zahradě 2 andrej
  • adresa obchodní rejstřík
  • aladin počasí evropa
  • ceska posta stezery
  • výměna manželek články
  • prostřeno marie bílková
  • knihy dobrovsky isic eshop
  • bakaláři-přihlášení
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Jana kavalírová prostřeno

Pavel Hrejsemnou
Prostřeno - TV Prima - recepty a video poslední díl online
Prostřeno! XV (50) Praha - Jana Kavalírová - 32 bodů - vítězka 12. týdne 2017. Pá 24.3 17:35. Premiéra. Jana je nyní je prvním rokem v důchodu. Do soutěže jí přihlásil manžel, prý hlavně z legrace. Pokud by vyhrála, peníze by použila na cestování s dětmi. Bydlí v pěkném rodinném domě v Průhonicích.
Prostřeno! XV (50) Praha - Jana Kavalírová - 32 bodů jana kavalírová prostřeno
Prostřeno 30.6.2017. Aktivní důchodkyně Jana (62) se celý týden drží a jen doufá, že se jí podaří pány udržet v klidu. Hektický a zcela nepředvídatelný průběh tohoto týdne snáší paní Jana, která je mnohem starší než zbytek skupiny a od čtvrtka i jediná žena u stolu, obdivuhodně.
Prostřeno 24.3.2017 - Jana Kavalírová - díl on-line
Pátek – Jana Kavalírová (62) - Studentka třetího věku. Jediná »normální« účastnice pracovala jako projektantka a později dělala na stavebním úřadu, nyní je prvním rokem v důchodu. S manželem jsou spolu 37 let a vychovali syna a dceru. Úterní Prostřeno: Kdo nedá polévku z popelnice?
Prostřeno týden od 26.6.2017 - porad-prostreno.cz jana kavalírová prostřeno
Divoké Prostřeno je u konce. V pátek se předvede aktivní důchodkyně Jana (62), která se celý týden neuvěřitelně drží a ve svůj večer bude jen doufat, že se jí podaří pány udržet v klidu. Je obdivuhodné, jak tak hektický a zcela nepředvídatelný průběh soutěže snáší
Jana Kavalírová – Prostřeno | Prima
Prostřeno týden pátek 30.6.2017 - Jana Kavalírová Aktivní důchodkyně Jana (62) se celý týden drží a jen doufá, že se jí podaří pány udržet v klidu. Hektický a zcela nepředvídatelný průběh tohoto týdne snáší paní Jana, která je mnohem starší než zbytek skupiny a od čtvrtka i jediná žena u stolu, obdivuhodně.
Prostřeno! XV (50) Praha - Jana Kavalírová - 32 bodů jana kavalírová prostřeno
Prostřeno je kulinářská show televize Prima, kde se hlavními hvězdami se stáváte Vy diváci. Jednotliví účastníci se týden co týden utkávají o titul hostitele týdne. Prostřeno - …
Prostřeno: Šíleného Karla zkrotila důchodkyně Jana (62 jana kavalírová prostřeno
Prostřeno 24.3.2017. Poslední večeři nachystá aktivní důchodkyně Jana Kavalírová (62). Ta je z této výbušné skupiny dost zaskočená, místy nevěří svým očím a v …
Jana Mihaliková – Prostřeno | Prima
Jana je rozvedená a má čtyři děti. Žije sama v bytě 1+1. Do pořadu se přihlásila sama, protože si to chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. Je milovnicí české kuchyně. Charakter: Myslí si o sobě, že je cílevědomá a kamarádská. Zájmy: Ve volném čase ráda jezdí na kole a má ráda motorky. Vztah k vaření:
Prostřeno: testování hranic, jejich posouvání a umění
Prostřeno! XV (50) Praha - Jana Kavalírová - 32 bodů - vítězka 12. týdne 2017. Pá 24.3 17:35. Premiéra. Jana je nyní je prvním rokem v důchodu. Do soutěže jí přihlásil manžel, prý hlavně z legrace. Pokud by vyhrála, peníze by použila na cestování s dětmi. Bydlí v pěkném rodinném domě v Průhonicích.
Prostřeno 30.6.2017 - Jana Kavalírová - díl on-line jana kavalírová prostřeno
Prostřeno pátek 24.3.2017 - Jana Kavalírová Poslední večeři nachystá aktivní důchodkyně Jana (62). Ta je z této výbušné skupiny dost zaskočená, místy nevěří svým očím a v pátek doufá, že se jí podaří udržet pány v klidu.
Prostřeno! - Dva body - YouTube jana kavalírová prostřeno
Páteční Jana Kavalírová ho samozřejmě nemohla překonat, jediná trošku normálnější účastnice získala ale slušných 744 tisíc diváků. Zaplať pánbůh za Macuru… V minulé recenzi jsem vzpomenul Zdeňka Macuru a tituloval ho jako „obtloustlého mongoloidního pitomečka“, protože jsem si …
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom