hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • dopravní info žďákovský most
  • vymena manzelek 4.9
  • sokolovsko aktuálně
  • katastr nemovitostí podle majitelů
  • nabídka pracovních míst úřad práce
  • pletená ovečka déčko
  • kontokorent česká spořitelna student
  • kdo hraje v tvoje tvář má známý hlas
  • letak tesco od 16.8.2019
  • billa leták od 25.9.2019
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Překlad italština

Pavel Hrejsemnou
Italština | Překlady, korektury, lokalizace, tlumočení překlad italština
Překlad španělštiny. Španělština se řadí mezi nejrozšířenější jazyky na světě. Potřebujete přeložit základní věty či složitější souvětí z češtiny do španělštiny? Zcela jednoduše toho docílíte za použití našeho překladače.
Česko - Italský překladač | TRANSLATOR.EU překlad italština
Italština spadá do románských jazyků a mluví jí asi 70 miliónů rodilých mluvčích žijících především v Itálii. Kromě Itálie je italština úředním jazykem také v San Marinu, Vatikánu, švýcarských kantonech Ticino a Grigioni a v některých částech Slovinska a Chorvatska s početnou italskou menšinou.
Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ
Překlad technického manuálu z italštiny pro webové stránky i k tisku. Firemní překlady italštiny Překlady z/do italštiny jsou určeny všem firmám operujícím na českém i zahraničním trhu, které jakkoliv využívají či již využívali služeb překladatelské agentury, či soukromého překladatele italštiny.
Italština profi
Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.
překlad do italštiny překlad italština
Italština spadá do románských jazyků a mluví jí asi 70 miliónů rodilých mluvčích žijících především v Itálii. Kromě Itálie je italština úředním jazykem také v San Marinu, Vatikánu, švýcarských kantonech Ticino a Grigioni a v některých částech Slovinska a Chorvatska s početnou italskou menšinou.
Italština Gustav Vigato © - A veškeré povídání kolem překlad italština
Reverso.net : Nástroj pro okamžitý překlad zdarma, online překladač z francouzštiny, španělštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, portugalštiny
Registr překladatelů ČR - Tlumočení-Překlady.cz
"Potřebovali jsme překlad stavebního zákona spolu s technickou dokumentací. Texty o rozsahu 140 normostran pro nás firma Překlady s. r. o. přeložila k naší spokojenosti. Vše od ceny přes termín dodání až po samotný překlad bylo bezchybné.
Italsko-český překladač vět ZDARMA | Překladač vět online překlad italština
Učíte se italsky a potřebujete občas přeložit italský text do českého jazyka? Nebo se chystáte na dovolenou do Itálie a rádi byste se naučili některé základní věty či slovíčka?Náš italsko-český překladač Vám tohle všechno obstará. Libovolně můžete překládat celé texty z italštiny do češtiny nebo naopak z češtiny do italštiny.
Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz
(Translator Profile - Zuzana Slánská) Translation services in English to Czech (Computers: Software and other fields.) This site uses cookies. Some of these cookies are essential to the operation of the site, while others help to improve your experience by providing insights into how the site is being used.
Čeština Italština Online Překladatel: Čeština Italština
Překlad je nutné provést v softwaru: odkaz pracovat online nebo stáhnout zdarma aplikaci do počítače. Námi navrhovaná cena je 200 Kč za ns, jsme agentura, ale prosím dejte vědět vaši sazbu, případně i sazbu za expresní překlad, pokud byste mohli do pondělí vzít nějaký větší objem. V …
AngIta - překlad angličtiny, překlad italština | English
Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Tímto známým rčením vás srdečně vítáme na překladatelském webu Slovníček.cz, který poskytuje kompletní multijazykový překladač on-line do více než 40 jazyků světa, to vše je napojeno na kvalitní překladatelský servis. Stačí vložit větu, frázi, víceslovný text či souvětí, zvolit jazyk, do kterého chcete
Reverso | online překladač, automatický překlad zdarma
“ Obraťte se na mě, pokud potřebujete expresní překlad do italštiny nebo expresní překlad z češtiny do italštiny. Provádím také expresní tlumočení pro oblast: Praha. Tel. 775 933 382. martina@donzello.cz.” Expresní překlady a tlumočení italština Praha a okolí
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom