hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • akční leták kaufland roudnice n.l.
  • koně snář
  • přihláška cizince na úřad práce
  • dopravni info d2
  • česká spořitelna založení účtu online
  • rammstein du hast překlad
  • log me in hamachi slunečnice
  • fotbalove zpravy
  • beyonce zpravy
  • jiří konečný česká pojišťovna
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Prostreno vasilis

Pavel Hrejsemnou
Prostřeno 29.3.2018 - Ľubomír Britaňák - díl on-line prostreno vasilis
Vasilis pochází z Atén, žije u nás téměř patnáct let a česky mluví dobře. Hosté se v jeho bytě v michelské novostavbě cítí dobře a většinou se už těší na řecké menu, které pozorný hostitel s láskou a péčí předvede. Řecké Velikonoce.
Prostřeno – 6.4. 2018 – Jiří - Chytrá žena
Velikonoční týden. Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého
Prostřeno - 10.4. 2018 - Jiří - Chytrá žena
Prostřeno – 27.3. 2018 – Vasilis: V úterý 27.3. 2018 v pořadu Prostřeno uvaří Řek Vasilis (39). Ani Řek Vasilis nemíní na taktiku moc spoléhat, prý ji neumí ani používat, říká o sobě obchodní zástupce pro velkou americkou technologickou firmu a vystudovaný chemik.
Prostřeno poslední díl online - iprima - porad-prostreno.cz
Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 60 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 8.rokem.
Vasilis předvede pravé řecké Velikonoce! – Prostřeno! | Prima
Prostřeno poslední díl 29.6.2018. Uvaří v pěkném rekonstruovaném rodinném domě. Bydlí a žije sám ve Frýdku Místku, má ale už tři dospělé děti ve věku dvacet až …
Prostřeno – 27.3. 2018 – Vasilis - Chytrá žena prostreno vasilis
Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 60 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 8.rokem.
Strana 33 - Poslední díl | Prostřeno - Chytrá žena
Komediální seriál o rodině Krejzů, kde jsou sice všichni tak trochu střelení, ale nedají na sebe dopustit, se na obrazovkách televize Prima objevil na podzim 2018.
Krejzovi - seriál TV Prima prostreno vasilis
Jeho menu není striktně velikonoční, zčásti jde o hostitelovy recepty a hlavní chod s kuřecím masem, mozzarellou a rajčaty je spíš jako z italské kuchyně. „Nebíčko v papuľke“ hostům předem nic neprozradí a není divu, že Řek Vasilis ani netuší, co to je „papuľka“. A co znamená první „syrová roláda“?
Prostřeno – 30.3. 2018 – Markéta - Chytrá žena prostreno vasilis
„Mám prosbu - jelikož, jak jsem chtěla málo krevet, že mám na ně alergii, tak se začinám osypávat," zoufale pronese Naďa směrem k řeckému hostiteli.„Pohotovost!" zakřičí Vasilis a bleskově podá soupeřce ze své lékárničky tabletu proti alergii.
Prostřeno! XVII (47) | Prima
Ani Řek Vasilis nemíní na taktiku moc spoléhat, prý ji neumí ani používat, říká o sobě obchodní zástupce pro velkou americkou technologickou firmu a vystudovaný chemik. Svoji původní profesi předvede během zábavy, kdy uspořádá malý domácí ohňostroj, což ho stojí propálený ubrus i čalounění křesla.
Prostřeno (2) - Diskuze | Diskutníci
V úterý 3.4. 2018 uvaří v pořadu Prostřeno Růžena (22). Růžena sice tvrdí, že často a úspěšně vaří, ale hosté budou zaskočeni. Navíc, když většina z nich miluje zdravou nebo bezmasou stravu. Samá
Dramatické Prostřeno: Zdravotní újma z jídla | Ahaonline.cz prostreno vasilis
Ani Řek Vasilis nemíní na taktiku moc spoléhat, prý ji neumí ani používat, říká o sobě obchodní zástupce pro velkou americkou …více» Prostřeno – 26.3. 2018 – Naděžda 26.
Strana 33 - Poslední díl | Prostřeno - Chytrá žena
Prostřeno – 27.3. 2018 – Vasilis: V úterý 27.3. 2018 v pořadu Prostřeno uvaří Řek Vasilis (39). Ani Řek Vasilis nemíní na taktiku moc spoléhat, prý ji neumí ani používat, říká o sobě obchodní zástupce pro velkou americkou technologickou firmu a vystudovaný chemik.
Prostřeno 29.3.2018 - Ľubomír Britaňák - díl on-line
Vasilis Mavrovouniotis Pracuje jako obchodní zástupce pro velkou americkou technologickou firmu. Vystudoval vysokou chemickou školu, pochází z Atén a v České republice žije asi třináct let.
Prostřeno 27.3.2018 - Vasilis Mavrovouniotis - díl on-line
V pátek 6.4. 2018 uvaří v pořadu Prostřeno Jiří (30). Holky jsou moc zvědavé, jaké překvapení jim přichystá jediný chlap skupiny. Tuší nějakou kulišárnu. Jirka je takový drsňák – lebky, drápy,
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom