hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • kaufland leták,
  • ceska pojistovna 246246
  • teorie velkého třesku 9x19
  • knihy dobrovský umeni valky
  • ceská televize decko
  • centrální databáze knih
  • snar rasy
  • jak dlouho trvá doručení balíku česká pošta
  • jízdní řády autobusu domažlice
  • předpověď počasí březen
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Slunečnice v zahradě

Pavel Hrejsemnou
Slunečnice – léto na zahradě - Novinky.cz
Slunečnice ve květinové zahradě Speciální slunečnice v květináčích. Pokud patříte k fanouškům slunečnice, dlouho jste ocenili řadu nejen běžných, ale i takzvaných odrůd vaček nebo hrnců. A ti, kteří chtějí jen vzít nový pohled na zcela známé rostliny, čekají na mnoho příjemných překvapení.
Slunečnice: pěstování a přehled odrůd – Abecedazahrady.cz
slunečnice v zahradě Zářivé sluneční dny v nás vyvolávají radostnou náladu. Proto není divu, že nám dělá radost i pohled na slunečnici – květ pojmenovaný podle slunce! Už jen jediná slunečnice v zahradě, která se na nás usmívá, potěší. A co teprve velké pole …
Slunečnice – pěstování
Slunečnice předpěstování nepotřebují, je pro ně dokonce škodlivé. Když totiž budete postupovat klasickým způsobem – tedy výsev do truhlíku, přepíchat do kelímků a po „zmrzlých“ ven – dočkáte se zklamání v podobě mnoha uhynulých semenáčků.
10 způsobů využití slunečnice v designu zahrady
slunečnice v zahradě Zářivé sluneční dny v nás vyvolávají radostnou náladu. Proto není divu, že nám dělá radost i pohled na slunečnici – květ pojmenovaný podle slunce! Už jen jediná slunečnice v zahradě, která se na nás usmívá, potěší. A co teprve velké pole plné těchto jasně žlutých usměvavých sluníček!
Méně známé slunečnice | Flóra na zahradě
slunečnice v zahradě Slunečnice nejsou nijak náročné na pěstování. Daří se jim v každé zahradě s odpovídajícími podmínkami, mezi něž určitě patří propustná hlinitopísčitá půda dobře zásobená živinami a sluníčko. Některé slunečnice dorůstají závratných výšek a vyžadují mohutnou oporu; foto: Peter Gajdoštin, SEMO
tak trochu vyzobaná slunečnice: potápěči na naší zahradě
Slunečnice se vyplatí pěstovat hned z několika důvodů. Jejich pěstování není složité, mohou vám při něm pomáhat i děti, po celý rok můžete slunečnici pozorovat, jak roste a „točí se za sluncem“, těšit se z jejích květů, a na zimu budete mít dostatečnou zásobu semínek do krmítek – a navíc budete mít jistotu, že jsou opravu bio.
Pěstování slunečnice v zahradě | pěstování rostlin
V nízkých aranžmá bude skvělým základem pro vyrůstající slunečnici koberec z modrých zvonečků nebo směs zvonečků v bílé, modré a růžové. Takto můžeme zakomponovat nejen slunečnice na balkoně, ale také na zahradě, jen zkuste na plot ke slunečnici dát keramický hrnek !
Použití slunečnice, které ještě neznáte a mohou překvapit
slunečnice v zahradě Pěstování slunečnice je poměrně častou záležitostí, jelikož tato velká krásná květina, která se neustále otáčí za sluníčkem, vypadá moc hezky a nabízí i užitek v podobě semínek.Pokud o ní ale nic nevíte, není od věci přečíst si následující řádky, v nichž si povíme hlavně o zásadách pěstování této krásky pocházející původně ze severní Ameriky.
Slunečnice: pěstování a přehled odrůd – Abecedazahrady.cz
Kromě toho, že slunečnice jsou krásnou rostlinou, mají také řadu využití v organické zahradě.Tyto nápadné, barevné květy, které přicházejí v širokém rozmezí velikostí, rostou poměrně dobře a některé druhy mohou do konce léta dosáhnout výšky i více než 180 cm. Přinášíme pět použití slunečnice a slunečnicových semen, které vás mohou překvapit.
Pěstování slunečnice na zahradě a v květináči
slunečnice v zahradě Pěstování slunečnice na zahradě a v květináči Slunečnice, jak už název napovídá, miluje slunce, proto výběru stanoviště pro její pěstování musíme věnovat zvýšenou pozornost. To by mělo být po většinu dne slunečné, chráněné před větrem.
SLUNEČNICE V ZAHRADĚ - KONRÁDOVÁ BŘEŽKOVÁ STANISLAVA …
Pěstování slunečnice v zahradě Slunečnice jsou jednou z nejúčinnějších skupin rostlin pěstovaných v zahradách a polích. Jedná se o "letní květy", které nejen zdobí …
Zahrada plná sluncí: Pěstovat slunečnice zvládne každý
slunečnice v zahradě Slunečnice nejsou nijak náročné na pěstování. Daří se jim v každé zahradě s odpovídajícími podmínkami, mezi něž určitě patří propustná hlinitopísčitá půda dobře zásobená živinami a sluníčko. Některé slunečnice dorůstají závratných výšek a vyžadují mohutnou oporu; foto: Peter Gajdoštin, SEMO
Slunečnice – pěstování
Slunečnice na nás působí pozitivně, vyrábíme z ní olej a její semínka jsou chutná a bohatá na živiny. Nejvíce o slunečnicích víme, že se pěstují na polích, obzvlášť jih Moravy je zalitý slunečnicemi. Pěstování slunečnice je však doopravdy jednoduché a můžete si ji vypěstovat i na balkóně anebo doma v bytě.
Zahrada plná sluncí: Pěstovat slunečnice zvládne každý
Slunečnice jsou svým způsobem výjimečné květiny, které na sebe upoutají pozornost v jakékoliv zahradě – vyniknou jak u starých venkovských stavení, tak v městském parku. Pěstujeme je v květinových záhonech i na trávníkových plochách ; Jednotlivě vyniknou i v menších slunečnicových sesadbách.
Slunečnice: Letní dekorace
slunečnice v zahradě Obraz květin - Slunečnice v zahradě. Autorkou je malířka a grafička Stanislava Konrádová Břežková (Slávka). Signován a datován vpravo dole - viz foto. Číslován 25/30 vlevo dole - viz foto. Rozměry včetně rámu cca 61 cm x 35 cm. Rám je úzký, místy má otluky. Suchá jehla na papíře či kartonu. Obraz je zasklený.
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom