hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • cesky rozhlas playlist
  • zánět žil obrázky
  • eroticke povidky otec
  • vlaky zpozdeni ceske drahy
  • jízdní řády idos mhd tabor
  • ceska posta sledovaní zasilek
  • aktualne sokolov
  • mediální partnerství česká televize
  • hledat spojení dpp
  • aktuální letak kaufland
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Tyjo česká televize

Pavel Hrejsemnou
Česká televize - YouTube
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..
ČT sport – Česká televize
tyjo česká televize
Známe datum vysílání Červeného trpaslíka na ČT2. Rádi bychom vám sdělili žhavou a naprosto důvěrnou informaci. Po dlouhém čekání Vám můžeme ve stylu „bleskových“ médií sdělit, že naprosto jedinečně, exkluzivně a s předstihem před veškerou konkurencí víme, kdy bude Česká televize vysílat premiérovou 11. a 12. řadu Červeného trpaslíka!
iVysílání — Česká televize
Momentálně nejúspěšnější pořad vlastní tvorby televize Barrandov Vtip za stovku narazil u rady pro vysílání. Ta kritizuje díl ze středy 20. února za to, že ve vysílání po 20. hodině zazněly výroky, jimiž Barrandov podle regulátora porušil zákonnou povinnost nezařazovat pořady, které mohou utvrzovat stereotypní předsudky týkající se etnických, náboženských
Pořady — Česká televize
tyjo česká televize
ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.
Česká televize
Amerika ve válce 1917–1918. Do Francie dorazily v posledních dvou letech 1. světové války 2 miliony amerických vojáků.
Známe datum vysílání Červeného trpaslíka na ČT2 – Červený
V českých zemích byl přes čtyřicet let u moci komunistický režim, když byla v Římě svatořečena česká princezna. Papež Jan Pavel II. chtěl původně přijet do Prahy, to mu však komunisté neumožnili.
tyjo.cz
Slavia jako motivace do sezony. Ta bude pro mě možná poslední, přemítá Koudelka. Jestli naplní přání, aby si vedl v novém ročníku Světového poháru stejně jako jeho oblíbená fotbalová Slavie, si není jist.
Gottland: Místo Stalina — Česká televize
Česká televize připravila pro děti nekomerční internetový portál plný her a aktivit, které navazují na dětské pořady a rozšiřují tak prostor, který ČT dětem nabízí. Cílem projektu TÝ JÓ je poskytnout dětem internetový prostor bez reklamy, kde najdou zábavné a chytré hry, ale také aktivity, které je od počítače včas odvedou k reálné hře nebo pohybu.
Anet Antošová ukázala odvážně vše! Při čem se nechala
Pěší pouť k Božímu milosrdenství z Prahy do Slavkovic 2019 (XI. ročník) JDU. Pěší putování z Prahy do Slavkovic za Božím milosrdenstvím Základním motivem pěšího putování do Slavkovic na Vysočině, nedaleko Nového Města na Moravě, je hledání a volání po …
Dabing Street (TV seriál) (2018) | ČSFD.cz
(Česká televize) Píše se rok 2001. V dabingovém studio ZERO nečekaně umírá režisér a majitel Jiří Arch a to přímo během natáčení. Tyjo, to dostal mezi osmým a devátým dílem pan Zelenka mrtvici a nikdo si toho nevšiml? Protože někdy v té době se z občas celkem zábavného a …
JDU | signály.cz
Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků . Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer .
Planeta Yó — Pořady — Déčko — Česká televize
Velikonoční kalendář 2019: Česká televize Vám přeje příjemné prožití velikonočních svátků. Děkujeme vám za přízeň a milá přání! Jsme rádi, že se vám i letošní Velikonoční kalendář líbil a …
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom